مرتضی مهرابی

ارتباط جهت مشاوره و ثبت سفارش

0911-559-6820
عنوان ها

آیا می توان با اطمینان کامل، تضمین رتبه یک موتورهای جستجو را داد؟ صفحه ی اول چطور؟ اصلا تضمین در سئو افسانه است یا واقعیت؟ در این مطلب در مورد خدمات تضمینی سئو و اینکه چقدر می تواند حقیقت داشته باشد صحبت کرده ایم. با ما همراه باشید.


خدمات سئو تضمینی

سئو تضمینی چیست؟

سئو یعنی ما سایت مان را برای موتورهای جستجو بهینه کنیم تا در نتایج برتر موتورهای جستجو قرار بگیرد. اینکه کلمه ی تضمین را بیاوریم، چیزی به موارد فنی سئو اضافه نمی کند و فقط قراردادی را شامل می شود که دو طرف می توانند ثبت کنند تا در صورت عدم رسیدن به نتایج ذکر شده در قرارداد، بخشی از مبلغ پرداخت شده، عودت داده شود. در واقع ما در سئو تضمینی، برای نتایجی که قرار است کسب کنیم، تعهد می دهیم، آن هم بر اساس شرایطی که در قرارداد ذکر شده است.

آیا سئو تضمینی سایت واقعیت دارد؟

سئو فرایندی است که به بسیاری از موارد بستگی دارد و با صرف انجام یک سری کارها، نمی توان تضمین نتیجه داد! در واقع صفحه اول گوگل تضمینی منطقی تر است تا تضمین رتبه یک! چرا که سایر سایت ها هم در حال فعالیت هستند و در صورتی می توان به نتایج برتر و حتی رتبه یک رسید، که منابع مالی و محدودیت زمانی وجود نداشته باشد و فقط بر روی موارد فنی تمرکز کرد؛ بدون منابع مالی و همچنین در زمان محدود، نمی توان تضمینی برای کسب رتبه های برتر داد! در واقع تضمین رتبه بدون منابع مالی و با زمان محدود، دروغی بیش نیست!

قیمت سئو تضمینی چقدر است؟

قیمت سئو تضمینی به بسیاری از موارد بستگی دارد. فعالیت های قبلی که روی سایت انجام شده است بر قیمت سئو سایت تضمینی تاثیر گذار است. به صورت کلی، هزینه سئو تضمینی با توجه به میزان اعتبار سایت و حوزه کاری، بسیار متفاوت است. پس قیمت مشخصی را نمی توان ذکر کرد و باید پس از بررسی سایت، بر سر قیمت مذاکرات انجام شود.

سئو تضمینی شامل چیست؟

کارهایی که سئو کار تضمینی برای سایت انجام می دهد، با سئو معمولی تفاوتی ندارد؛ ما در خدمات تضمینی سئو، در صورت نبود محدودیت در منابع مالی و زمانی، قراردادی را عقد می کنیم که در صورت اینکه نتایج دلخواه را کسب نکنیم، بخشی از مبلغ قرار داد برگشت داده می شود. پس در سئو تضمینی نباید انتظار کارهای عجیب و غریبی داشت.

شرایط بازگشت وجه در سئو تضمینی حرفه ای چیست؟

ما در صفحه شرایط ضمانت بازگشت وجه، به صورت کامل شرایط بازگشت وجه در سئو تضمینی پیشرفته و سایر موارد را توضیح داده ایم؛ ولی اگر بخواهیم خلاصه وار مواردی را در اینجا ذکر کنیم، به این موارد اشاره می کنیم:

  • در اختیار داشتن هزینه مناسب
  • در اختیار داشتن زمان مناسب
  • افزایش باجت و زمان پروژه در زمان هایی که رقبا فعالیت دارند.

لازم به ذکر است که در سئو تضمینی، انجام فعالیت های Negative SEO که قابل ردیابی نباشند (خیلی کم پیش می آید) مشمول بازگشت وجه نمی شود و تضمین اصلی ما روی صفحه اول گوگل است؛ هرچند در مواردی می توان برای رتبه های خاص هم توافق حاصل گردد.


در پایان اگر بخواهیم تمام موارد سئو تضمینی را به صورت خلاصه بگوییم، باید گفت که سئو تضمینی برای صفحه اول نتایج منطقی تر از سئوی رتبه یک است و تضمین هم در شرایطی که محدودیت زمانی و مالی نباشد امکان پذیر است؛ همچنین در سئو تضمینی هزینه هایی که برای آف پیج، محتوا و… صرف شده است برگشت داده نمی شود! بلکه بخشی از هزینه دستمزد سئوکار برگشت داده می شود؛ چرا که هزینه های آف پیج، محتوا و… برای سایت باقی می ماند و بر اعتبار آن اضافه شده است.