مرتضی مهرابی

ارتباط جهت مشاوره و ثبت سفارش

0911-559-6820
کیورد آموزش متره و برآورد
کیورد ساخت ویلا در رامسر
کیورد دکتر آنلاین دیابت
کیورد متخصص دیابت
کیورد متخصص عفونی
کیورد متخصص زیبایی
کیورد قاب گوشی
کیورد باتری موبایل
کیورد سی پی کالاف
کیورد جم کلش
کیورد برج ستین
کیورد پروژه نارنجستان
کیورد پروژه تریتیوم
کیورد اتصالات پنوماتیک

زیر مجموعه خدمات سئو سایت

عنوان ها

می دانید که برای قرار گرفتن در رتبه های برتر موتورهای جستجو، باید مراحل مختلفی طی شود؛ ما در قالب خدمات seo، تمام آن مراحل را به مشتریان ارائه می دهیم. خدمات سئو، از بررسی سایت از لحاظ فنی، تا نگهداری از رتبه های کسب شده را شامل می شود. در ادامه اگر می خواهید با خدمات سئو حرفه ای بیشتر آشنا شوید، با ما همراه باشید.


خدمات سئو سایت

خدمات سئو سایت

خدمات سئو چیست؟

در جواب این سوال که خدمات سئو یعنی چه باید گفت خدمات سئو وب سایت به فعالیت هایی گفته می شود که روی سایت خودمان و همچنین خارج از وب سایت مان انجام می دهیم تا کیورد مورد نظرمان در نتایج برتر موتورهای جستجو قرار گیرد و رتبه کسب شده را حفظ کنیم.

سئو وب سایت از راه اندازی وب سایت، تا کسب رتبه مورد نظر و نگهداری از آن ادامه دارد و نباید بعد از رسیدن به رتبه های مورد نظر، به خیال آنکه ما رتبه را کسب کرده ایم و در آن جایگاه باقی می مانیم از انجام فرایند سئو دست بکشیم؛ در واقع فعالیت سئو باید مستمر باشد.

آیا کسب و کار ما به خدمات سئو سایت نیاز دارد؟

اگر شما برای کسب و کار خود، وب سایت دارید و قصد دارید محصولات و خدماتی که ارائه می دهید را به افراد بیشتری معرفی کنید، پس به خدمات سئو و بهینه سازی سایت نیاز دارید. شما با انجام فرایند سئو بر روی وب سایت خود، می توانید فروش خود را بیشتر کنید و برندتان را به افراد بیشتری معرفی کنید.

پس اگر شما در حال رقابت با رقیبان حوزه خود هستید، حتما از خدمات تخصصی سئو استفاده ببرید. سئو یکی از راه هایی است که شما می توانید به مشتری های بیشتری دست پیدا کنید؛ قطعا تنها با سئو نمی توانید به جایگاه برتر کسب و کار خود دست پیدا کنید، ولی برای رسیدن به جایگاه های بالاتر، به انجام سئو برای سایت نیاز دارید.

بهترین شرکت خدمات سئو وب

همیشه پیدا کردن بهترین ها در حوزه ای که به خدمات آن نیاز داریم، جزو چالش های اساسی است که با آن مواجه هستیم؛ قطعا نمی توان گفت یک شرکت، بهترین شرکت سئو سایت است و سایر شرکت ها و افراد توانایی انجام خدمات مورد نظر را ندارند! ولی برای اینکه بتوانیم یک فرد یا شرکتی را برای خدمات حرفه ای سئو پیدا کنیم و انجام سئو سایت را به او بسپاریم، طوری که اطمینان خاطر بیشتری از انتخاب خود داشته باشیم، خوب است که در ابتدا سایت خود ارائه دهنده خدمات سئو را بررسی کنیم! لیست مشتریانی که با او همکاری داشته اند را مشاهده کنیم و نمونه کارها را را مورد بررسی قرار دهیم؛ اینکه آیا در نمونه کارها کلمات سختی وجود دارند؟ چه تعداد کلمه را به نتیجه رسانده است؟ اگر بازخورد مشتریان ثبت شده است، آیا مشتری از عملکرد او راضی بوده است؟! بعد از بررسی این موارد، اگر عملکرد قابل قبولی داشت، می توانیم با اطمینان بیشتری وارد قرارداد نویسی با این شخص یا شرکت شویم.

لیست خدمات سئو و بهینه سازی سایت

سئو یک وب سایت بسیار مباحث پیچیده و گسترده ای را دارد و یک تیم سئو، خدمات بهینه سازی سایت متفاوتی را انجام می دهد که در ادامه به برخی از این موارد اشاره می کنیم. با توجه به سایت شما، ممکن است تنها به بخشی از این لیست و یا تمامی آن نیاز داشته باشید.

بررسی سایت از لحاظ فنی

قدم اول برای شروع سئو یک وب سایت، بررسی سایت و حل مشکلات فنی و ساختار آن است. چرا که اگر سایت ما مشکلات فنی زیادی داشته باشد، سایر فعالیت های سئویی ما ممکن است نتیجه بخش نباشد.

کیورد ریسرچ

بارها از اهمیت تحقیق کلمات کلیدی صحبت کرده ایم. ما با کیورد ریسرچ می توانیم بررسی داشته باشیم که روی چه کلمات کلیدی فعالیتی نداشته ایم و صفحه ای برای آن نداریم؟ چه کلماتی بهتر است درون محتواهای قبلی اضافه شوند و…

سئو داخلی

با انجام سئو on-page، محتوا، تایتل، دیسکریپشن و… صفحات را بهبود می دهیم، لینک های داخلی را اصولی و بر اساس هدفی که صفحات دارند مشخص می کنیم، تصاویر را بهینه می کنیم و…

سئو خارجی

بعد از اینکه مشکلات داخلی وب سایت مان را برطرف کردیم، با فعالیت های off-page، به دنبال کسب اعتبار برای وب سایت مان هستیم. خدمات سئو خارجی یکی از مهم ترین مواردی است که باید توجه بیشتری به آن داشته باشیم؛ چرا که اگر در این مورد اشتباه کنیم، ممکن است موارد ناخوشایندی برای وب سایت مان رخ دهد.

سئو لوکال

اگر شما یک کسب و کار محلی دارید، می توانید با سئو لوکال، این شانس را داشته باشید که در جستجوهایی که در منطقه شما انجام می شود، دیده شوید. شما با سئو محلی، با کسب و کارهای منطقه ی خود در رقابت هستید نه تمام کسب و کارهای حال حاضر.

و…


در اینجا توضیحات لازم در مورد خدمات سئو به صورت کلی داده شد؛ الان می توانید با دقت بیشتری سایت های ارائه دهنده خدمات سئو را بررسی کنید و پس از یک انتخاب درست و منطقی، خدمات سئوی سایت خودتان را به او بسپارید. در صورت نیاز شما می توانید انجام خدمات سئو سایت خودتان را به ما بسپارید. با ما در تماس باشید.