مرتضی مهرابی

شماره تلفن برنامه نویس حرفه ای

شماره تماس برنامه نویس: 09115596820
شماره پیام رسان ها و شبکه های اجتماعی: 09115596820
ایمیل: [email protected]

عنوان ها

شماره تلفن برنامه نویس

در عصر دیجیتال حاضر، مهارت‌های برنامه‌ نویسی در صنایع و بخش‌های مختلفی از فناوری و مالی تا بهداشت و سرگرمی اساسی شده است. امروزه بیشتر افراد برای توسعه کسب و کار یا معرفی بهتر محصولات خود به خدمات برنامه نویسی‌ نیاز دارید؛ خواندن این مقاله می‌تواند به شما کمک کند تا هوشمندانه‌تر یک برنامه نویس حرفه‌‌ ای را برای توسعه کارتان انتخاب کنید و در انتها شماره برنامه نویس پیشنهادی را قرار داده ایم.

انواع متخصص برنامه نویسی

برنامه‌نویس‌ها بسته به تخصصی که دارند در دسته‌های مختلفی قرار می‌گیرند. در این‌جا آن‌ها را مرور می‌کنیم:

توسعه دهنده Front-End

توسعه دهندگان فرانت‌ اِند (Front-end) روی رابط کاربری (UI) و تجربه کاربری (UX) وب سایت ها و برنامه‌ها تمرکز می کنند. آنها از زبان هایی مانند CSS ،HTML، جاوا اسکریپت (JavaScript) و کتابخانه ری اکت (React) یا فریم‌ ورک ویو (Vue.js) و… برای ایجاد رابط های بصری جذاب و تعاملی استفاده می‌کنند.

توسعه دهنده Back-End

توسعه دهندگان بک اِند (Back-end) در server-side توسعه وب کار می کنند. آنها پایگاه داده، پیکربندی سرور و منطق پشت صحنه را مدیریت می کنند. زبان های رایج مورد استفاده توسط توسعه دهندگان بک‌اِند عبارتند از Java ،Python، Ruby و PHP.

توسعه‌دهنده Full-Stack

توسعه‌دهندگان Full-stack هم در توسعه front-end و هم در back-end تخصص دارند.

توسعه دهنده اپلیکیشن موبایل

توسعه دهندگان اپلیکیشن موبایل در ایجاد اپلیکیشن برای گوشی های هوشمند و تبلت‌ها تخصص دارند. آنها از زبان های برنامه نویسی مانند Swift یا Objective-C برای توسعه iOS و جاوا یا Kotlin برای توسعه اندروید استفاده می‌کنند.

این موارد تنها چند‌ نمونه از انواع متخصص برنامه‌نویسی هستند. هر متخص نیاز به مجموعه مهارت‌هایی دارد که جنبه های مختلف توسعه نرم افزار و حوزه‌های فناوری را پوشش می‌دهد. شما می‌توانید با توجه به نیاز کسب و کارتان یا انجام پروژه‌های درسی و کاری خود به شماره تلفن برنامه نویس حرفه‌ ای در هر زمینه‌ای دسترسی داشته باشید و از آن‌ها کمک بگیرید.

شماره تماس برنامه نویس حرفه ای

تعداد برنامه‌نویسان حرفه‌ای در سال‌های اخیر به صورت پیوسته در حال افزایش است؛ زیرا تقاضا برای توسعه نرم‌افزار و تخصص برنامه‌نویسی به شکل رو به رشدی ادامه دارد. در عصر دیجیتال، خدمات برنامه‌نویسی در صنایع و بخش‌های مختلفی از فناوری و مالی گرفته تا بهداشت و سرگرمی به کار گرفته می ‎شود.

ما در مجموعه‌ی خود تلاش می‌کنیم تا خدمات برنامه نویسی را با بالاترین کیفیت برای شما فراهم کنیم. برای دریافت هر چه بهتر و سریع‌تر مشاوره و خدمات برنامه‌‌نویسی (فول استک) می‌توانید با ما در ارتباط باشید.

شماره تماس برنامه نویس فول استک (Full Stack):
989115596820+
ساعت‌های کاری:
10 صبح تا 7 بعداز ظهر

همچنین اگر نیاز به شماره طراح سایت و یا شماره مشاور سئو دارید، می توانید به صفحات آنها مراجعه کنید.

نظرات تخصصی

از شنیدن نظرات شما خوشحال خواهم شد، همچنین به سوالات پاسخ خواهم داد.