مرتضی مهرابی

شرایط شرکت در جلسات پرمیوم بدون هزینه نقدی

معتقد هستم هیچ فردی نباید به دلیل مسائل مالی از آموزش عقب بماند و به همین دلیل برای جلسات پرمیوم شرایطی را برای شرکت بدون پرداخت هزینه نقدی در نظر گرفته ام.
همانطور که می دانید بخش اعظمی از جلسات رایگان هستند، لذا انتظار می رود فقط عزیزانی که توان مالی خرید دوره ها را ندارند از این شرایط استفاده نمایند.
نکته مهم: مشخصات این افراد به صورت کاملا مخفیانه نزد من می ماند و هیچ فرد دیگری (حتی کارمندان مجموعه) از اسم، فامیل و هیچ چیز دیگر این افراد مطلع نمیگردد.

شرایط شرکت در جلسات و خرید اشتراک ماهانه بدون هزینه:

تولید محتوا برای سایت

یکی از اهداف اصلی من در سایت تولید محتوا متنی جامع و کاربردی می باشد و شما میتوانید با تولید محتوا برای سایت هزینه شرکت در دوره را پرداخت نمایید.

هزینه تولید محتوا طبق عرف جامعه یا طبق مبلغ سایت های واسط برایتان محاسبه می شود.

هزینه تولید محتوا 6 ماه دوم سال 1401: کلمه ای 90 تومان

یک مثال از نحوه محاسبه:

فرض کنید دوره ای در سایت 600 هزار تومان قیمت گذاری شده است، شما برای شرکت در این دوره به جای پرداخت نقدی می توانید 6/666 (شش هزار ششصد و شصد و شش) کلمه محتوا تولید کنید تا دوره در سایت برای شما ثبت شود.

600000/90=6666

اما چند نکته مهم: 

  1. موضوعات طبیعتا توسط من یا تیمم انتخاب می شود و انتظار می رود داکیومنت های ایرانی و خارجی را مطالعه کنید تا دانش لازم در آن موضوع خاص را به دست آورده و سپس از زبان خودتان بنویسید.
  2. موضوعات حول بازاریابی دیجیتال است، لذا تحقیق و نوشتن در مورد آن موجب پیشرفت شما خواهد شد.
  3. در کنار منابعی که میخوانید احتمال ارائه توضیحاتی در آن موضوع توسط من یا تیمم می باشد که خودم شخصا آنها را برایتان ارسال می کنم، انتظار می رود مطالب مفید و کاربردی در متنتان جای گیرد تا برای کاربران مفید باشد.
  4. احتمال برگرداندن چندباره مقالات نوشته شده جهت اعمال اصلاحات زیاد است، لذا داشتن صبر در این مراحل خیلی مهم می باشد.