مرتضی مهرابی

آموزش کار با keywordtool.io

جلسه 14.4

در این جلسه به آموزش کار با keywordtool.io که یکی از بهترین ابزارهای تحقیق کلمات کلیدی در جهان است میپردازیم. keywordtool نسبت به KWFinder کلمات بیشتری را نمایش می دهد اما صحت سنجی اطلاعات در آن خیلی مهم است، پیشنهاد من در استفاده از کیورد تول استخراج کیوردهایی است که Search Valume حداقل 10 را دارند.

  • هاست دانلود
عنوان ها

آموزش keywordtool.io

ابزار keywordtool یکی دیگر از ابزارهایی است که در فرایند کیورد ریسرچ به ما کمک می کند؛ این ابزار بخشی از کلمات خود را از Autocomplete گوگل دریافت می کند؛ ابزار کیورد تول معمولا کلمات زیادی را لیست می کند که پیشنهاد می دهیم بیشتر روی کلماتی که دارای اطلاعات هستند تمرکز کنید!

از طریق کیورد تول می توان موضوع جستجو را هم مشخص کرد؛ به صورتی که می توان فقط لیست کلمات بخش وب، تصاویر، اخبار و یا… را به ما نمایش دهد.

بعد از وارد کردن کلمه مورد نظر و انتخاب زبان فارسی، دکمه جستجو را کلیک می کنیم تا لیست کلمات به ما نمایش داده شود؛ ما سه تب داریم که می توانیم با انتخاب هر کدام، کلمات پیشنهادی، سوالات و یا کلمات مرتبط با عبارت مان را مشاهده کنیم.

در اینجا هم مانند ابزار KWFinder، می توانیم جستجوی ماهانه، نمودار ترند و… را مشاهده کنیم و فیلترهایی را روی کلمات لیست شده، اعمال کنیم.

در ویدئو آموزش کار با keywordtool.io ما به صورت کامل این ابزار را مورد بررسی قرار داده ایم.

نظرات تخصصی

از شنیدن نظرات شما خوشحال خواهم شد، همچنین به سوالات پاسخ خواهم داد.